עתיד פיננסי

מבטיחים את עתידנו הפיננסי

האזהרות הכלכליות קורמות עור וגידים

האזהרות על הפגיעה הכלכלית מההפיכה המשפטית של גופי ההשקעות, דירוג האשראי והבנקים החזקים בארץ ובעולם, נגיד בנק ישראל, המנכ"לים של כל הבנקים, מנכ"לי אוצר לשעבר, מאות הכלכלנים הבכירים בארץ, ב-OECD ובעולם.

האזהרות הכלכליות חסרת התקדים האלו קורמות לנגד עינינו עור וגידים

אנחנו מרגישים ומפחדים.

1. מפחדים על הדמוקרטיה שלנו ועל הזכויות שלנו כאזרחים.
2. מפחדים על עתיד התעשייה המדהימה שלנו שזקוקה לחופש ולהשקעות מבחוץ כדי להמשיך לשגשג.
3. ועכשיו אנחנו גם מפחדים על החסכונות שלנו. על ההשקעות שלנו. על כל מה שחסכנו, שקל לשקל, בשנים של עבודה קשה, ועכשיו עלול להימחק עם השקל ימשיך להיחלש והבורסה בת"א תמשיך לדשדש.

אז מה עושים?

החלטנו להתאגד ולפעול כדי להבטיח את עתידנו הכלכלי! המאבק הזה הוציאו את כולנו מהפינה ולימד אותנו שרק ביחד נצליח! מטרתנו היא לצאת למכרז לקבלת שירותים פיננסיים ע"י הגופים המובילים בעולם (בנקים, קרנות) שיסייעו לנו לשמור על חסכונותינו כנגד השלכות השינוי במשטר בישראל. לקבל הצעה אטרקטיבית עבור חברי הקבוצה, בהתאם לצרכים של כל אחד – המרת מט"ח, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, העברת קרנות פנסיה והשתלמות למסלולי חו"ל ועוד.
נמאס לנו להיות פראיירים, יחד אנחנו כוח גדול!

חשוב להדגיש – הכלכלה הישראלית יקרה לליבנו! אנחנו גאים בתעשייה שלנו וגאים להיות הקטר של המשק הישראלי. אנחנו ציונים, רבים מאיתנו יכלו לבחור לעבוד וליזום בכל מקום אחר. אבל זו הארץ שלנו! כאן אנחנו מגדלים את ילדינו, משלמים מיסים ומשרתים במילואים. אנחנו לא רוצים לפגוע חלילה בכלכלה הישראלית. אם ענני הסערה שהתקדרו בשמיים יחלפו – אנחנו, מובילי הקבוצה, לא נעשה דבר שעלול לפגוע בכלכלה הישראלית שכל כך יקרה לנו!

אני בעניין, מה לעשות?

משאירים פרטים בקישור הזה כדי שנוכל להיות איתכם בקשר ולקחת אתכם בחשבון. בשלב הראשוני השארת הפרטים לא מהווה התחייבות, אבל אנחנו ממליצים לכם להיות בקשר כי דברים יזוזו מהר וחבל לפספס הזדמנות.
בנוסף, משתפים את היוזמה עם חברות וחברים שעובדים בהייטק בישראל ורוצים להבטיח את עתידם.

ודבר אחרון – תהליך המכרז מלווה ע"י עו"ד x ורו"ח y. פעילותינו אינה מהווה המלצה פיננסית וכל הפעולות הן על אחריותו של המשקיע/ה.